Vrasja e shqiptarit me tre plumba, larje hesapesh për drogën, video nga vendi i krimit

Një shqiptar u ekzekutua me tre plumba në periferi të Barit të Italisë mesditën e kësaj të shtune, ndërsa mediat raportuan se ai u identifikua si Ervin Sadiku 32-vjeç.

Sipas të dhënave të para të policisë, shqiptari njihet për precedentë të mëparshëm në fushën e drogës, por nuk dihet nëse edhe ngjarja ka lidhje pikërisht me drogën.

Viktima është qëlluar në periferi të Barit me tre plumba, njëri prej të cilëve e ka kapur në kokë. Pranë trupit u gjetën gjashtë gëzhoja dhe katër 9mm 7.65 kalibrit.

Policia ka ngritur dyshimet se vrasja eshte kryer per larje hesapesh ne lidhje me trafikun e droges pasi viktima ishte arrestuar disa here per akuza qe kane te bejne me aktivitetin kriminal ne fushen e narkotikeve.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Çoi të miturën prostitutë në Itali dhe kërcënoi të ëmën e saj, arrestohet 35-vjeçari nga Lezha

Policia e Lezhës ka vënë në pranga një 35-vjeçar pasi akuzohet se ...