Erotike në shtrat, Ilda Bejleri vjen ndryshe për ‘’Shën Valentin’’ (Foto+16)

Ilda Bejleri ‘’cmend’’ të gjithë më paraqitjen e fundit në Tv. Në spotin e ri të Digitalb ajo ka sjellë sërish në vëmendje sensualitetin dhe bukurinë që e karakterizojnë prezantuesen sportive.

Pasi u komentua gjatë verën e kaluar për spotin e Digitalb, ku shfaqej gati toples, Ilda ka guxuar përsëri me videon e reklamës së re që Digitalb në prag të Shën Valentinit.

Në fakt ajo gjatë reklamës ka shumë skena të nxehta, duke e kthyer në një prej reklamave më erotike që janë shfaqur në Shqipëri.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ajo këndonte, ndërsa pjesët e saj intime i tërhiqnin vëmendjen e fansave (Video)

Një situatë mjaft e sikletshme është parë nga këngëtarja Andreea Balan. Ajo ...