Eni Koçi turpërohet në sy të gjithëve(Foto)

Eni Koci është një ndër këngëtaret më të suksesshme të skenës shqiptare. Ajo shpesh herë përflitet për punën e saj, por së fundmi është folur për të, mbi problemet që ka.
Këtë herë vajza është demaskuar nga faqja Vipat e Bllokut, e cila ka arritur të zbulojë ngjashmërinë e mëngjesit të shëndetshëm të Enit, me atë të publikuar në një faqe interneti.
Fotot i gjeni më poshtë, ndërsa në internet kanë vërshuar komentet negative dhe ofenduese ndaj këngëtares, e cila mundohet të sillet si dikush që nuk është.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Luana Vjollca rrëfehet: Ja pse nuk kam miq!

Daljet e saj dhe paraqitjet publike i ka të shpeshta. Por, rrethi ...