Elvis Pupa largohet nga Shqipëria, ja arsyeja (Foto)

Aktori Elvis Pupa u kthey në Shqipëri për disa projekte, por u largua sërish!
U rikthye për projektin më të ri televiziv “M`fal për shprehjen”. Duket se pak orë më parë ka bërë gati valixhet dhe me bashkëshorten është larguar nga Shqipëria.
Fansat e tij dhe të programit nuk duhet të shqetësohen pasi çifti është larguar drejt Venecias për disa ditë pushime.

Bashkëshortja e tij ka postuar disa foto nga udhëtimi dhe komentet e ndjekësve janë vërtetë pikante. Ata e sugjerojnë “të sillet mirë”, për të mos përfunduar në episodin e radhës të rubrikës “Burri dhe Gruaja”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ajo këndonte, ndërsa pjesët e saj intime i tërhiqnin vëmendjen e fansave (Video)

Një situatë mjaft e sikletshme është parë nga këngëtarja Andreea Balan. Ajo ...