Bukuri franceze në rrugët e Tiranës, djali i Pirro Çakos sjell të dashurën në Shqipëri

Anthony Çako, djali i këngëtarëve shqiptarë, Inva Mula dhe Pirro Çakos, deri më sot ka qëndruar larg famës së prindërve të tij.

Por, së fundmi 20-vjeçari ka bërë publike lidhjen me një bukuroshe franceze. Një vajzë bionde, dhe mjaft interesante në stil dhe në veshje.

Kliko per me shume info

Mes fotosh ai shkruan në dixhiturë, “Unë dhe e dashura ime”, e cila ka ardhur për Shën Valentin në Tiranë.

LEXO EDHE:  Jennifer Lopez “rikthehet” me selfie seksi

Biondja ka postuar foto në rrugët e Tiranës, ndërsa bie në sy eleganca e saj, një frymë tjetër që vjen nga Franca, vendi i modës.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here