Bukuri franceze në rrugët e Tiranës, djali i Pirro Çakos sjell të dashurën në Shqipëri

Anthony Çako, djali i këngëtarëve shqiptarë, Inva Mula dhe Pirro Çakos, deri më sot ka qëndruar larg famës së prindërve të tij.

Por, së fundmi 20-vjeçari ka bërë publike lidhjen me një bukuroshe franceze. Një vajzë bionde, dhe mjaft interesante në stil dhe në veshje.

Mes fotosh ai shkruan në dixhiturë, “Unë dhe e dashura ime”, e cila ka ardhur për Shën Valentin në Tiranë.

Biondja ka postuar foto në rrugët e Tiranës, ndërsa bie në sy eleganca e saj, një frymë tjetër që vjen nga Franca, vendi i modës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prekëse/ Ronela Hajati dedikim babait: Ja fjalët që do të doja të t’i thoja

Një postim prekës është parë ditën e sotme nga këngëtarja Ronela Hajati. ...