E rëndë në Fier, makina del nga rruga dhe përfundon në kanal

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Fier-Kolonjë, në vendin e quajtur ‘Vajkan’, ku si pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona.
Mësohet se se mjeti ka dalë nga rruga e më pas ka përfunduar në kanal, duke shkaktuar plagosjen e personave që ndodheshin brenda tij, njëri prej tyre në gjendje të rëndë.
Ende nuk identitetet e të plagosurve, ndërsa priten të publikohen të dhëna të tjera.
vijon

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Dekriminalizimi, zbulohet deputeti shqiptar me dhjetë emra në Itali

Zbulohet arsyet pse Prokuroria e Përgjithshme kërkoi heqjen e mandatit për deputetin ...