E rëndë në Fier, makina del nga rruga dhe përfundon në kanal

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Fier-Kolonjë, në vendin e quajtur ‘Vajkan’, ku si pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona.
Mësohet se se mjeti ka dalë nga rruga e më pas ka përfunduar në kanal, duke shkaktuar plagosjen e personave që ndodheshin brenda tij, njëri prej tyre në gjendje të rëndë.
Ende nuk identitetet e të plagosurve, ndërsa priten të publikohen të dhëna të tjera.
vijon

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.