E dashura teston besnikërinë e partnerit, i dërgon një super femër, a e tradhton ai?

Një ditë para Shën Valentinit, një vajzë ka provuar besnikërinë e të dashurit të saj, duke e provokuar me një vajzë super seksi.
Gjithçka është organizuar nga një kompani që merret me realizimin e provokimeve të tilla për vërtetimin e besnikërisë së një partneri, ndërsa e gjithë skena është filmuar.

Kështu, i dashuri i vajzës, i cili është hidraulik, thërritet nga “zonja e shtëpisë”, e cila i shfaqet gjysmë e zhveshur.

Për ta nxehur situatën, ajo kishte futur në dollap një lodër seksi dhe në momentin që mjeshtri e hap dollapin, ai has në të.

Por edhe ky provokim nuk i bëri fare përshtypje atij, duke i qëndruar shumë besnik partneres.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kalimtarët shpëtojnë policin nga dhuna e vëllezërve

Një efektiv policie në Michigan të SHBA-ve është sulmuar nga dy vëllezër ...