Durrës, 17-vjecarja largohet nga banesa ditën e Shën Valentinit

Kliko per me shume info

Një vajze 17-vjeçare është larguar nga banesa e saj diten e te dashuruarve.

Policia e Durrësit njofton se vajza me inicialet N.H ka ikur nga banesa në 14 shkurt, ditën e Shën Valentinit.

Kliko per me shume info

Ka qenë babai i vajzës 49-vjeçari F.H ai që ka bërë denoncimin tek policia e qytetit bregdetar.

Ai ka thënë se nuk ka pasur ndonjë grindje me vajzën dhe se kohët e fundit nuk kishte parë ndonjë sjellje të dyshimte.

Policia ka nisur kërkimet, ndërsa dyshohet se mund të jetë përfshirë në një lidhje dashurie.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here