Durrës, 17-vjecarja largohet nga banesa ditën e Shën Valentinit

Një vajze 17-vjeçare është larguar nga banesa e saj diten e te dashuruarve.

Policia e Durrësit njofton se vajza me inicialet N.H ka ikur nga banesa në 14 shkurt, ditën e Shën Valentinit.

Ka qenë babai i vajzës 49-vjeçari F.H ai që ka bërë denoncimin tek policia e qytetit bregdetar.

Ai ka thënë se nuk ka pasur ndonjë grindje me vajzën dhe se kohët e fundit nuk kishte parë ndonjë sjellje të dyshimte.

Policia ka nisur kërkimet, ndërsa dyshohet se mund të jetë përfshirë në një lidhje dashurie.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Erion Veliaj ka një kërkesë për qytetarët e Tiranës

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ditën e nesërme (E diel) ...