“Lumë” droge në Greqi, gjenden 4 pako në brigjet e Korfuzit

Tjetër sasi droge është sekuestruar në Greqi.

Konkretisht janë gjetur 35 kilogramë e 700 gram drogë në brigjet e Korfuzit. Mediet greke kanë shkruar se droga është gjetur në zonën e quajtur “Tsaki Beniston”.

Edhe këto ishin 4 pako me drogë që pulsonin pranë bregut të detit. Ende nuk ka të dyshuar për drogën dhe se nuk dihet as se nga ka ardhur.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Mashtronte njerëzit duke iu premtuar punë, zbulohet e reja nga Elbasani

Një 28-vjeçare është arrestuar nga policia e Elbasani pasi akuzohet për mashtrim. ...