I drejtoi armën, polici ndjek dhe qëllon për vdekje një 18-vjeçar

Një 18-vjecar është vrarë nga një polic në SHBA. Ai është Curtis Deal, 18 vjeç, i drejtoi armën oficerit të policisë, por detektivi e ndoqi dhe e qëlloi atë për vdekje.

Policia njoftoi se 18-vjeçari u hodh nga një automjet që ata po ndiqnin dhe nisi të vraponte. Ai mbante në dorë një pistoletë.

Kur oficerët e policisë i kërkuan të ndalonte, ai u kthye drejt tyre me armën në dorë dhe detektivët e qëlluan. Ai ndërroi jetë për shkak të plagëve të marra.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Sulmi në Londër, deputeti mysliman i Britanisë: “Sulmuesi nuk është i fesë sime, apo komunitetit tim”

Pas sulmit terrorist në Londër, ku gjithmonë fajtorë bëhet feja myslimane, ka ...