Ambasadori Donald Lu takim “kokë më kokë” me ministrin Saimir Tahiri

Ambasadori i SHBA-së Donald Lu po zhvillon një takim me ministrin Saimir Tahiri.

Mësohet se takimi mes ambasadorit Donald Lu dhe ministrit të Brendshëm po zhvillohet në ambientet e Kryeministrisë.

Nuk dihen detaje të tjera nga ky takim.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Thirrjet e Bashës për thyerje xhamash e shpim gomash, vjen përgjigjja e parë nga PS: Mos o trim

Kryetari i Partisë Demokratike bëri thirrje për një reagim më të ashpër ...