Ambasadori Donald Lu takim “kokë më kokë” me ministrin Saimir Tahiri

Ambasadori i SHBA-së Donald Lu po zhvillon një takim me ministrin Saimir Tahiri.

Mësohet se takimi mes ambasadorit Donald Lu dhe ministrit të Brendshëm po zhvillohet në ambientet e Kryeministrisë.

Kliko per me shume info

Nuk dihen detaje të tjera nga ky takim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here