Djali “Spiderman” hyn në Guinness për elasticitetin e tij

Elasticiteti i këtij adoleshenti është me të vërtetë mbreslënës dhe të lë me gojë hapur.

I riu i cili njihet me nofkën si “Spiderman” ka hyrë në librin e rekordeve botërore Guinness për elasticitetin e tij.

Djaloshi 13 vjecar nga Palestina arrin të përthyejë kurrizin në një mënyrë sa arrin të fusë kokën mes këmbëve të tij.

Ai u bë i njohur në spektaklin “Arabs Got Talent” në Liban ku mori 14 milionë vota.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Studiuesit flasin/ Vendosni pak parfum në kërthizë, e pabesueshme ajo që ndodh

Parfumi në kërthizë? E kishit dëgjuar këtë më parë? Sipas studimeve, kjo ...