Dhunonte sistematikisht djalin 27-vjeçar, në pranga babait të alkoolizuar në Vlorë

Një 58-vjeçar nga Vlora është arrestuar pasi akuzohej se dhunonte sistematikisht djalin e tij. Burimet bëjnë me dije se është arrestuar shtetasi Tofik Isufin.
Të njëjtat burime theksuan se ka qenë pikërisht djali i tij, 27-vjeçari me inicialet D.I., ai që ka bërë denoncimin në polici.
Po ashtu raportohet se dje, Isufi në gjendje të dehur, kishte kanosur dhe goditur me sende të forta pranë banesës së tyre djalin e tij. Veprime këto të cilat i kishte të përsëritura edhe më parë. Materialet në ngarkim të tij iu përcollën prokurorisë për veprime të mëtejshme hetimore.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Dekriminalizimi, hapen 40 dosje të reja, në hetim edhe një zyrtar i lartë

Prokuroria e Tiranës ka regjistruar 40 procedime penale për zyrtarë të ndryshëm ...