Dhunoi të dashurën, futbollisti i Atleticos përfundon në polici

Mbrojtësi i Atletico Madridit, Lucas Hernandez është arrestuar nga policia spanjolle pasi e rrahu të dashurën e tij.

Sipas mediave spanjolle 20-vjeçari ka shkuar i dehur në shtëpi dhe më pas ka ushtruar dhunë ndaj të dashurës së tij.

Vajza ka bërë një denoncim në polici ndërsa futbollisti është shoqëruar dhe momentalisht ndodhet në ambientet e stacionit të policisë për të sqaruar situatën.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Justin Bieber në rrezik për jetën?

Cmenduritë e Bieberit kalojnë kufinjtë me këtë ndodhi të fundit. Ylli 23-vjecar ...