Dhunoi të dashurën, futbollisti i Atleticos përfundon në polici

Mbrojtësi i Atletico Madridit, Lucas Hernandez është arrestuar nga policia spanjolle pasi e rrahu të dashurën e tij.

Sipas mediave spanjolle 20-vjeçari ka shkuar i dehur në shtëpi dhe më pas ka ushtruar dhunë ndaj të dashurës së tij.

Kliko per me shume info

Vajza ka bërë një denoncim në polici ndërsa futbollisti është shoqëruar dhe momentalisht ndodhet në ambientet e stacionit të policisë për të sqaruar situatën.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here