Dhuna në familje, arrestohen nëna me djalin, tentuan të mbysin 57-vjecarin

Dhuna në familje ka qenë shkaku i arrestimit të nënës dhe të birit në fshatin Gramsh të Lushnjes, të cilët akuzohen se në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë dhunuar fizikisht e më pas kanë tentuar ta mbysin 57-vjeçarin E. Cani.

Artur Cani, 27 vjeç, si dhe nëna e tij Nafie Cani, 53 vjeç, janë arrestuar nga efektivët e policisë së Lushnjes, ndërsa materialet hetimore ndaj tyre për “dhunë në familje” i kanë kaluar Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Miratohet kompensimi i pronave, ja kush përfiton

Ditën e sotme është publikuar lista e plotë me përfituesit e kompensimit ...