Detaje të tmerrshme për vrasjen në Fier, Drini Derveni qëlloi të dashurën me plumb pas koke

Të tjera detaje kanë dalë nga vrasja e dyfishtë në Fier.

Policia thotë se 32 vjeçari Drini Derveni, ka qëlluar me plumb pas koke 29 vjeçaren Ermira Arapi.

Krimi dyshohet se ka ndodhur për çështje pasioni. Behet me dije se 32 vjeçari ashtu edhe 29 vjeçarja janë të martuar dhe me fëmijë.

Gruaja banonte në Fermë Çlirim ndërsa punonte si shitëse në një dyqan perdesh në qendër të Fieri, ndërsa burri banonte në lagjen “11 Janari” në Fier.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rrëfimi/ Trafiku i armëve Serbi-Shqipëri-Greqi, ja çfarë tha gjermanja nga burgu

Një rrëfim është bërë nga gjermanja për trafikimin e armëvë të linjës ...