I dënuar me 21 vite burg, vdes 52 vjeçari në burgun e Peqinit

Një 52 vjeçar i dënuar në burgun e Peqinit ka humbur jetën. Burimet tregojnë se bëhet fjalë për shtetasin Blerim Xheja 52 vjeç nga Elbasani. Ai vidiq ditën e djeshme në qelinë ku vuante dënimin në këtë institucion. Sipas hetimeve, i dënuari ka vdekur për shkak të një ataku kardiak mbrëmë rreth orës 24:00, të cilit i është dhënë ndihma e parë, por nuk ka mundur të jetojë.
Sipas të dhënave, Blerim Xheja ishte i dënuar me 21 vite burg dhe i kishin mbetur edhe 6 vjet e 4 muaj.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Hetimet, si u zbulua nga iPhone i vjedhur gardisti grabitës i karburanteve

Personi ne foto është Geraldo Guci, ish-efektiv i gardës së Republikës i ...