David Beckham kapet mat me modelen

Kliko per me shume info

Ish futbollisti David Beckham duket se është duke shijuar në maksimum atë që të ofron të jetuarit në Los Angeles.

41-vjeçari, është fotografuar në orët e para të mëngjesit në një festë, i shoqëruar nga modelja 30-vjeçare britanike, Poppy Delevigne.

Kliko per me shume info

Në foto Beckham duket i veshur shumë keq, por pavarësisht kësaj ai vazhdon të sillet si një zotëri i vërtetë, duke mbajtur hapur derën e makinës, ndërkohë që ishte duke hipur modelja.

Ish-futbollisti duket se vuan të mbajë sytë hapur pasi del nga bari, ndërsa modelja duket se ka shijuar qetësisht një natë të këndshme.

David është i martuar më këngëtaren dhe stilisten e “Victoria Secret”, Vitoria Beckham që prej vitit 1999 dhe nga kjo martesë ata kanë edhe 4 fëmijë.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here