Dasma madhështore e biznesmenit shqiptar që u rimartua pas 10 vitesh

Kristian Boçi është biznesmeni që ka organizuar një dasmë madhështore me rastin e 10 vjetorit të martesës së tij me Drilonën.

Gjithçka ishte organizuar në mënyrën më perfekte të mundshme, pasi çdo detaj ishte fantastik.

U konsiderua si një spektakël dhe me të drejtë. Një dasmë që “shkundi” kryeqytetin, ku ishin të ftuar me qindra personalitete nga politika, media e showbiz-i.

Pafundësi lulesh, pjata argjendi, orkestra speciale, fustani super i shtrenjtë dhe plot detaje të tjera të publikuara nga Alketa Vejsiu, të cilat mund t’i shihni në fotot e mëposhtme.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Drogë, pije alkolike dhe seks, ja festa e çmendur e studentëve pranë policëve(Foto +16)

Pushimet verore kanë nisur në SHBA dhe Meksikë, bashkë me këtë stinë ...