Dashuri e vërtetë mes 106- vjeçares dhe bashkëshortit të saj 66- vjeç (Foto)

Dashuria e vërtetë nuk njeh moshë! Kështu  tregon cifti mes një gruaje 106-të vjeçare dhe një burri 66-vjec. Valdemia Rodriguez i ka thënë po propozimit për martesë nga 66 vjeçari Aparecido Dias Jacob dhe më pas janë martuar në një ceremoni.
Dy te vjetrit që bashkë arrijnë moshën 176 vjeçare, janë martuar azilin e pleqve Nossa Senhora Fatima në jug të Brazilit, dhe ishin të determinuar që ta dëshmojnë se nuk është kurrë vonë që të bëhesh bashkë me shpirtin tënd binjak, shkruan Daily Mail.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Nëna më kapi duke bërë seks me kolegen, ajo që më ka bërë është shumë e rëndë”

Pas dy muajsh ai do të martohet me të fejuarën dhe nënën ...