Bëmë mama të të ngjaj, Ciljeta Xhilaga prezanton mamanë

“Bëmë mama të të ngjaj”, apo “Më e mirë e ëma se e bija”, nuk e dimë ç’të themi teksa shohim fotot e mamasë së Çiljetës dhe gjyshes së Fernandos.
Në top formë, shumë simpatike dhe mjaft e re, kushdo që e kërkon në Instagram Majlindën nuk e beson se ajo është mamaja e Çiljetës. Majlinda të jetë gjyshe? Epo kjo s’ka mundësi, të gjithëve u ngjan si motra e Çiljetës.

Shikoni fotot e saj, me shumë siguri do të jeni në dilemë: Majlinda apo Çiljeta?.joq

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Xhihani i “Fate të Kryqëzuara” shtrohet me urgjencë në spital

Aktori i dashur, Erkan Petekkaya, është shtruar me urgjencë në një spital ...