CEZ, Shkelzen Berisha sfidon Ballën: Thirr Kastriot Ismailajn dëshmitar në Komision

“Nga të gjithë ata deputetë që ka Kuvendit, pse duhet të zgjidhet që unë të bëj betimin para një deputeti të dënuar nga gjykata me vendim të formës së prerë për shpifje ndaj meje”.

Kështu është shprehur Shkelzen Berisha në dalje të Kuvendit.

Kliko per me shume info

Ai ka thënë se ka deklaruar edhe më herët rolin e vet në cështjen e CEZ, duke shtuar se se nuk ka asnjë lidhje as me Nue Kalajn dhe as me Kastriot Islailajn.

“Unë nuk kam asnjë provë që ka ky komision, por pse nuk thërrasin Kastriot Ismailajn meqë dëshmitarin tjetër nuk kanë ku ta gjejnë”, tha Shkelzen Berisha në dalje të Kuvendit.

2 COMMENTS

  1. deshmitarin tjeter nuk kane ku ta gjejne se i fsheh yt ate te mbuloje krimet. E vrau Remzi Hoxhen dhe mashen e tij, Sajmir Kumbaron e ka derguar neper skutat e erreta derisa te ngordhi, kurse saliu thote se nuk e ka njohur dhe ka takuar kurre te ndjerin Hoxha. Edhe Nuel Kalane e degdisi ne ndonje skute tjeter te erret. Po ju nuk do ti shpetoni kurre drejtesise, do jepni llogari per krimet, edhe ti, edhe yt ate.

    • Je bere shum … me kto komentet e tua krejt absurde o toksor. Sikur Berisha ta ka ….sdo kishe kaq shum mllef
      Njs ske fajt ti, po faqja qe pranon komentet e tua

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here