Hetimet për “CEZ”-in, Shkëlzen Berisha thirret për dëshmi në Kuvend

Shkëlzen Berisha duhet të paraqitet sërish ditën e hënë, për të dhënë dëshminë e tij para Komisionit hetimor parlamentar, për aferën e CEZ.

Atij i është dërguar sërish kërkesa, që të paraqitet në ambientet e Kuvendit në orën 17:00. Në rast se nuk paraqitet, ai do të shoqërohet nga policia.

Kliko per me shume info

Djali i Sali Berishës u thirr të dëshmonte edhe të hënën që lamë pas, por për shkak se ai nuk pranonte të jepte gjeneralitetet dhe të betohej, dëshmia dështoi.

LEXO EDHE:  Xhelal Mziu bën bujë në rrjet: Kush shan kryetarin ti vëmë vizë të kuqe

Shkelzen Berisha tha se nuk mund te betohej para nje deputeti te denuar per shpifje si Taulant Balla.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here