A u merr lekë të ftuarve? Arjan Çani habit me përgjigjen

Drejtuesi i emisionit “Zonë e Lirë”, Arjan Çani, i ftuar së fundi në një intervistë me Kelvi Kadillin në Intv, ka sqaruar publikun edhe për thashethemet që qarkullojnë për të ftuarit në programin e tij. Zërave që aludojnë se Çani u merr lekë të ftuarve në këmbim të daljes në ekran, drejtuesi i “Zonë e Lirë” u përgjigjet:

“Jo, kjo nuk ndodh. Programi ka sponsor, po t’u marrë lekë të ftuarve, nuk ndodh. Ka shumë njerëz që propozojnë, por nuk ndodh. Janë budallallëqe” – përgjigjet Çani për të gjitha thashethemet. “Mos të them që ndodh e kundërta… Unë u bëj nder disave, se ka njerëz që nuk e meritojnë të jenë aty.”­

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Pas zgjimit nusja e Jozefina Topallit poston foto pa grim

Eva Murati, aktore, moderatore dhe modele, ka publikuar mëngjesi e sotëm një ...