Burri e lidh dhe i pret veshët, gruaja rrëfen tmerrin: S’kam bërë asnjë mëkat, nuk…

Një ngjarje shokuese ka ndodhur në provincën Balkh në Afganistan. Një burrë e ka lidhur gruan e tij 23-vjecare dhe më pas i ka prerë veshët.
Gruaja e quajtur Zarina që ka rënë pre e dhunës barbare të të shoqit thotë për BBC se nuk e di pse burri e ka bërë këtë gjë.
Unë nuk kam kryer asnjë mëkat. Nuk e di pse burri im ma bëri këtë’,’ shprehet ajo.

Teksa tregon se martesa e tyre ka filluar që në moshë 13 vjecare, thote se mardhëniet midis tyre përherë kanë qënë problematike. Madje ai nuk e ka lejuar atë qoftë edhe për të vizituar prindërit e saj.

Bashkëshorti dhunues është në arrati dhe ende nuk është kapur nga Policia.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Studiuesit flasin/ Vendosni pak parfum në kërthizë, e pabesueshme ajo që ndodh

Parfumi në kërthizë? E kishit dëgjuar këtë më parë? Sipas studimeve, kjo ...