Bukuroshja nxjerr në pah gjoksin më të famshëm në botë

Ajo është e njohur për gjoksin dhe të pasmet e saj dhe nuk ngurron që t’i ekspozoj sa herë që i vie rasti

Bëhet fjalë për Amber Rose, e cila ka postuar një foto shumë të nxehtë duke treguar gjoksin e saj bombastik që i njohët si gjoksi më i famshëm në botë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

FOTO +18/ Aktores së njohur i del ‘zogu’ në tapetin e kuq të ‘Oscar’, s’kishte as të….

Aktorja e njohur Blanca Blanco pati një paraqitje jo fort të bukur në ...