“Bomba” e Aurela Hoxhës: Kam video që do conin njerëz në vetëvrasje

Aurela Hoxha prej kohësh ngacmon fantazinë e njerëzve duke postuar video dhe foto mjaft të nxehta e joshëse.

Ndërsa që disa e pëlqejnë shumë stilin e saj, ka nga ata të tjerët që janë shumë kritikë ndaj Aurelës dhe e gjykojnë për ndërhyrjet plastike.

Së fundmi ajo në një nga fotot e publikuara ka pasur shumë komente të këtij lloji.

Ai që bie më së shumti në sy është komenti i Dorina Gegiçit, shoqes së Aurelës e cila në të njëtën kohë është edhe modele.

“Kam unë ca video…Nëse i postoj do të bëhen njerëzit për vetëvrasje!”

Ky është komenti paksa tronditës i saj, ndërsa Aurela tregohet mjaft e qetë duke i dhënë “like” dhe duke e rivënë edhe njëherë në dukje.joq

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ajo këndonte, ndërsa pjesët e saj intime i tërhiqnin vëmendjen e fansave (Video)

Një situatë mjaft e sikletshme është parë nga këngëtarja Andreea Balan. Ajo ...