E pabesueshme, ja cfarë u bën BMW makinave të pashitura

Gjiganti gjerman i makinave, BMW shkatërron modelet e reja apo të përdorura që nuk kanë arritur të shiten për një kohë të caktuar.

Ato futen sërish në fabrikën e BMW-së dhe riciklohen. Në videon e mëposhtme, mund të shihni kujdesin ndaj ambientit dhe precizitetin e inxhinierisë gjermane.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Drogë, pije alkolike dhe seks, ja festa e çmendur e studentëve pranë policëve(Foto +16)

Pushimet verore kanë nisur në SHBA dhe Meksikë, bashkë me këtë stinë ...