Bleu “Benz S600” për 4.500 dollarë, ndryshimi që i ka bërë i ka habitur të gjithë

Një djalë i ri kreativ nga Shtetet e Bashkuara, kishte blerë një veturë të tipit Mercedes S600 V12, gjysmë i prishur prodhim i vitit 2007 për vetëm 4.500 dollarë, më pas e ka rregulluar aq mirë sa që gjysma e miqve të tij nuk e kishin njohur.

Vetëm brenda një viti ai kishte arritur të ndërtojë një motor të ri me 510 kuaj fuqi, goma të reja si dhe pjesë tjera vitale, dhe për të gjitha këto ai ka shpenzuar shumë pak para, transmeton Telegrafi.

LEXO EDHE:  Dieta e çmendur, e reja humbi 28 kg në 6 javë duke përdorur vetëm këtë truk

Në çfarë mënyre dhe me sa para e ka shndërruar veturën gjysmë të shkatërruar në një super Mercedes që të gjithë ëndërrojnë ta kenë, shikoni videon e postuar më poshtë.

Kliko per me shume info

Një model i tillë i ri nga Mercedes kushton plot 160 mijë dollarë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here