Aksidentohet ish-banori i Big Brother në Tiranë, po lëvizte me motor

Ne foto, Bjordi Mezini

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 17:00 në afërsi të kompleksit “Dinamo” në Tiranë.

Sipas burimeve, ish-banori i Big Brother, Bjordi Mezini po lëvizte me një motor në momentin kur është aksidentuar.

Ai është përplasur nga një automjet dhe raportohet se është jashtë rrezikut për jetën. Policia po heton mbi shkaqet e aksidentit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Xhihani i “Fate të Kryqëzuara” shtrohet me urgjencë në spital

Aktori i dashur, Erkan Petekkaya, është shtruar me urgjencë në një spital ...