Këngëtarja shqiptare realizon ëndërrën, në shtrat me tri femra…!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, duket se ka realizuar fantazinë e saj sepse është fotografuar me dy femra në shtrat.

Ky pozicion quhet ‘’trekëndëshi i dashurisë’’, ndërsa është mjaft i lakmueshëm si për meshkujt ashtu edhe për femrat.

Vajzat që janë shtrirë afër Bebe Rexhës quhen nga këngëtarja si ‘’dream girl’’ dhe bie në sy që Bebe këtë herë nuk ka zgjedhur të pozojë me pikën e fortë të saj, fundshpinën.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Xhihani i “Fate të Kryqëzuara” shtrohet me urgjencë në spital

Aktori i dashur, Erkan Petekkaya, është shtruar me urgjencë në një spital ...