Në orarin e punës duke bërë porosinë, banakieri i hutuar në Tiranë e pëson keq

Një video humoristike është bërë virale për vetëm pak orë. Në të është filmuar një banakier i hutuar, i cili pas banakut  bën punën e tij me seriozitet.
Përgatit një kafe, e lë tek vendi ku i takon dhe më pas ulet të bëjë një pushim të shkurtër.
Siç duket, karrigia e banakierit nuk është më e mira e mundshme, apo më e përshtatshmja për të, pasi djali humbet ekuilibrin dhe bie si mos më keq. Ngjarja ka ndodhur në një lokal në Kombinat, Tiranë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Video +18/ Dy çifte bëjnë seks në mes të rrugës, shokohen kalimtarët

Një skenë skandaloze është filmuar nga disa kalimtarë të cilët kanë parë ...