Shokuese në Sarandë, babai abuzon seksualisht me vajzën 14-vjeçare

Mamaja e një vajze 14-vjecare është paraqitur dje në komisariatin e Sarandës dhe ka bërë një denoncim ndaj ish- burrit të saj.

Ajo pretendon se ish-burri i saj, 48-vjecari Izet Ademi ka kryer marrëdhënie seksuale me vajzën e tij të mitur. Ngjarja mësohet se ka ndodhur rreth 3 muaj më parë në fshatin Vrinë të Sarandës, por vetem dje është bërë denoncimi në Polici.

48-vjeçari Ademi është duke u hetuar në gjendje të lirë. Ndërkohë, vajza po trajtohet me psikolog.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rrëfehet Fatos Klosi: Ja çfarë di unë mbi vrasjen e Azem Hajdarit…!

Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror Fatos Klosi, flet lidhur me vrasjen e ...