Ngjarje tragjike në Vlorë, 4-vjeçarja bie nga kati i 12-të i pallatit

Kliko per me shume info

Një ngjarje tragjike u raportua minuta më parë nga qyteti i Vlorës, ku një vajzë 4-vjeçare ka rënë nga kati i 12 i një pallati dhe si pasojë ka humbur jetën.
Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen “29 Nëntori” në Vlorë. Ende nuk dihen shkaqet.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here