Ngjarje tragjike në Vlorë, 4-vjeçarja bie nga kati i 12-të i pallatit

Një ngjarje tragjike u raportua minuta më parë nga qyteti i Vlorës, ku një vajzë 4-vjeçare ka rënë nga kati i 12 i një pallati dhe si pasojë ka humbur jetën.
Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen “29 Nëntori” në Vlorë. Ende nuk dihen shkaqet.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

‘’FOREST’’, sekuestrohet gomonia me 900 kg kanabis në Vlorë, pranga 6 personave

Policia kufitare e Vlorës ka finalizuar operacionin e koduar “FOREST”, duke sekuestruar ...