Jo më e vogël, Arilena Ara ka nisur me provokimet. Ja si e ekspozon gjoksin (Foto)

Arilena Ara e X Factorit ka ndryshuar cdo gjë përvec zërit. Tashmë shumë aktive në rrjetet sociale, një hob i ri për të, është dhe provokimet. Bukuroshja ka publikuar një foto në të cilën shfaqet me një bluze mjaft të ngushtë, ndërkohë që gjoksi i saj është gati të shpërthejë.
Më në formë se kurrë dhe gjithashtu mjaft seksi ajo ka treguar se di të jetë në formë të mrekullueshme fizike dhe të pozojë mjaft sensualisht.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prekëse! Vetëm pas ditë pas vdekjes së bashkëshortit, ja fjalët e këngëtares (Video)

Irma Libohova ‘’bëhet e gjallë’’ disa ditë pas vdekjes së bashkëshortit.