Akuzohet për dhunë në familje, arrestohet 23-vjeçari në Vlorë

Policia e Vlorës ka arrestuar një 23-vjeçar pasi u denoncua nga i ati se ushtronte dhunë mbi të.

Burime zyrtare nga policia e Vlorës bënë me dije se është arrestuar shtetasi Fuat Dalipaj, 23 vjeç, pasi akuzohet se ka dhunuar babain e tij shtetasin me inicialet S.D. Ngjarja ka ndodhur pranë banesës se tyre, në lagjen “15 Tetori”.
Ka qenë pikërisht 54-vjeçari që ka denoncuar dhe dhunën e djalit të tij. Mësohet se djali i tij e ka kanosur me fjalë atë dhe ka kryer veprime të tjera të dhunshme kundrejt tij, për motive të dobëta.
Veprime të cilat janë të përsëritura edhe më parë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.