Akuzohet për dhunë në familje, arrestohet 23-vjeçari në Vlorë

Policia e Vlorës ka arrestuar një 23-vjeçar pasi u denoncua nga i ati se ushtronte dhunë mbi të.

Burime zyrtare nga policia e Vlorës bënë me dije se është arrestuar shtetasi Fuat Dalipaj, 23 vjeç, pasi akuzohet se ka dhunuar babain e tij shtetasin me inicialet S.D. Ngjarja ka ndodhur pranë banesës se tyre, në lagjen “15 Tetori”.
Ka qenë pikërisht 54-vjeçari që ka denoncuar dhe dhunën e djalit të tij. Mësohet se djali i tij e ka kanosur me fjalë atë dhe ka kryer veprime të tjera të dhunshme kundrejt tij, për motive të dobëta.
Veprime të cilat janë të përsëritura edhe më parë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Erion Veliaj ka një kërkesë për qytetarët e Tiranës

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ditën e nesërme (E diel) ...