Aksidentohen tre futbollistët e Skënderbeut, plas sherri në rrugë

Tre futbollistë të Skënderbeut janë bërë pjesë e një aksidenti në qytetin e Korçës, por për fat të mirë nuk pati të lënduar.
Ngjarja ka ndodhur mesditen e se enjtes.

Reza Karimi, Bakari Nimaga dhe Marvin Ogunjimi kanë qenë duke udhëtuar me taksi nga shtëpia e tyre drejt restorantit ku do të drekonin kur kanë marrë një goditje nga një tjetër makinë.

Shoferi i taksisë dhe shoferi i makinës që ka goditur mjetin ku udhëtonin lojtarët e Skënderbeut, janë përplasur verbalisht.

Duke parë që sherri po vazhdonte, kanë ndërhyrë edhe tre lojtarët e Skënderbeut, të cilët kanë qetësuar situatën. qiriu.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Erion Veliaj ka një kërkesë për qytetarët e Tiranës

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ditën e nesërme (E diel) ...