Aksident në Tiranë, 22-vjeçari përplas rëndë dy të moshuar

Një aksident i rëndë ka ndodhur një ditë më parë në Tiranë, ku një 22-vjeçar ka përplasur dy të moshuar.
Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën e Farkës, te lagjia e Çollakëve, ku Indrit D, duke drejtuar mjetin tip “Peugeot”, ka aksidentuar. B. dhe N. B., 66 vjeç dhe 60 vjeçe, banues në Tiranë.
Ata janë dërguar në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Policia ka prangosur 22-vjeçarin si dhe ka referuar materialet në Prokurori.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

EMRI/ Policia mban nën vëzhgim shqiptarin, i hyn në banesë dhe gjen “dyqan kokaine”

Një 22-vjecar shqiptar është arrestuar sot nga Policia italiane. Shqiptari i identifikuar si Alban ...