Aksident i rëndë në Lushnje, makina del nga rruga, bie në kanal, një i vdekur

Aksident i rende ne Lushnje. Një 55-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të rëndë në vendin e quajtur “Rrethrrotullimi i Kolonjës”.

Policia ka bere me dije se një makinë tip Volksëagen me targa AA 831 CM që drjeothej nga Q.Sh i cili pasi humbi drejtimin e mjetit ka rënë në kanal duke i sjellë këtij të fundit vdekjen e menjëhershme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet për zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarje.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Miratohet kompensimi i pronave, ja kush përfiton

Ditën e sotme është publikuar lista e plotë me përfituesit e kompensimit ...