Aksident horror në Gjirokastër, furgoni përplas kalimtarin, vetura e shtyp

Një 43-vjeçar ka mbetur i vdekur pasi u përplas nga një furgon dhe më pas u shtyp nga një makinë tjetër ndërsa po kalonte rrugën.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:00 në aksin Gjirokastër-Tepelenë në afërsi të Urës së Kardhiqit.

Furgoni që ka përplasur 43-vjeçarin është larguar nga vendngjarja ndërsa drejtuesi i mjetit që e shtypi ka qëndruar.

Trupi i viktimës është gjymtuar ndërsa ende nuk dihet identiteti i tij. Dyshohet se 43-vjeçari të jetë nga banor i fshatrave afër këtij aksi.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton rrethanat e mëtejshme të këtij aksidenti të rëndë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Fatos Lubonja “sherr” me Andi Bushatin, përplas shishen e ujit dhe ofendon: Ti qenke idiot!

Analistin Fatos Lubonja duket se nuk e kanë mbajtur nervat mbrëmjen e ...