“Akoma nuk e ke zgjedhur hotelin?”, vajza “turpëron” djalin për Shën Valentin

Një bisedë e bërë sot para pak minutash mes një djali dhe një vajze na tregon një situatë qesharake të zhvilluar në aplikacionin Viber.
Djali e pyet vajzën se ku ta zgjidhte hotelin, për të festuar ashtu siç duhej ditën e Shën Valentinit, por vajza habitet nga kjo pyetje dhe i thotë e habitur: “Akoma nuk e ke zgjedhur?”.

Më tej biseda vazhdon akoma me një tjetër pyetje qesharake, ku djali e pyet për llojin e marrëdhënies që do të kishin në hotel. Në vijim do të gjeni fotot e bashkëbisedimit.joq

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Tri dëshirat seksuale për të cilat cmenden meshkujt

E keni dëgjuar besoj shprehjen “dashuria kalon nga stomaku”? Në fakt ekziston ...