Kthesë e papritur, Sergio Aguero qëndron tek Manchester City

Perkunder lajmeve qe mediat dhane se “ai nuk kishte me vend ne skuader” sulmuesi argjentinas Sergio Aguero do të mbetet në Manchester City edhe në sezonin e ardhshëm.

Kështu mendon agjenti i tij, Hernan Reguera. Sipas tij, Aguero është shumë i lumtur tek ‘qytetarët’, edhe pse vazhdon të kërkohet nga klubet e mëdha evropiane përfshirë Real Madridin.

LEXO EDHE:  Arsen Wenger do të largohet nga Arsenali pas 22 vjetësh
Kliko per me shume info

“Ai është shumë i lumtur në Manchester City dhe ai do të qëndrojë edhe sezonin e ardhshëm”, ka thënë agjenti i Agueros.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here