Këngëtari shqiptar kapet mat në Londër: Shihni si i ndan lekët….

Viti i Ri duket se ka qenë shumë fitimprurës për këngëtarët shqiptarë. E sidomos, për ata këngëtarë që kanë kënduar jashtë shtetit në natën e ndërrimit të vitit.

I tillë është Zef Beka, i cili ka kënaqur shqiptarët me zërin e tij në një lokal në Londër. Megjithatë, ai është kapur “mat” nga disa shqiptarë, të cilët e kanë nisur videon në redaksinë e JOQ.

“Zef Beka dhe Bajram Gigolli duke ndarë lekët si të babëzitur akoma pa u mbyllur festa, mezi i paska prit. Videoja është bërë në Londër natën e Vitit të Ri”, kështu shkruan raportuesi për JOQ, teksa e “dënon” veprimin e këngëtarit të njohur shqiptar.

Në fakt, përveç kënaqësisë, paratë janë një nga arsyet kryesore të këngëtarëve shqiptarë për të marrë pjesë në festa të tilla dhe veprimi i tyre është i kuptueshëm.

Gjithsesi, shpresojmë që herë tjetër këngëtarët të tregohen më të kujdesshëm, nëse nuk duan të duken keq para syve të publikut.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Videot porno të Kim Kardashian, zbulohen disa detaje që do t’ju lenë pa mend (Foto+18)

U bënë plot dhjetë vite që nga nga lëshimi i kasteës pornografike ...