Këngëtaret shqiptare nuk përmbahen, puthje në buzë në mes të Italisë

Këngëtaret Zajmina Vasjari dhe Rezarta Shkurta kanë shkëmbyer puthje pasiononte në buzë në mes të Italisë.

Përveçse këngëtare, ato janë edhe biznesmene, ndërsa Rezarta Shkurta është gruaja e nipit të Enver Hoxhës, Ermal Hoxha i cili aktualisht ndodhet në burg nën akuzën për trafikim të lëndëve narkotike.

Dy këngëtaret kanë befasuar fansat dhe ndjekësit në rrjetet sociale, teksa shkëmbejnë puthje në buzë para Koloseut në Romë.

Videoja është publikuar nga Rezarta Shkurta në ‘Instagram’ ndërsa nga pamjet shihen se po kalojnë këndshëm në shoqërinë e njëra-tjetrës.

@zaimina_vasjari 😍🙈👩‍❤️‍👩👯

A video posted by Rezarta Shkurta🦂 (@rezartashkurta) on

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Xhensila Pere prononcohet mbi shtatzëninë: Ja e vërteta…!

Xhensila Pere është një nga personazhet më të përfolur të edicioneve të ...