Zajmina nuk lodhet së provokuari, ekspozon sërish gjoksin bombastik (Foto)

Zajmina Vasjari sërish ekspozon gjoksin bombastik, duke cmendur të gjithë fansat e saj. Këngëtarja përvec muzikës, përmendet nga mediat për format e saj perfekte dhe fotot e saj të shumta. Ja fotot e postuara së fundmi.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Aleksandër Gjoka takohet me gruan vetëm për festa, e vërteta e martesës!

Këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka para katër vitesh u bë gjysh për ...