Mosha nuk ishte problem, ylli i popit bëhet nënë në moshën 50 vjeçare

 Janet Jackson duket se do largohet pak kohë nga skena e muzikës. Mësohet se ylli i popit është bërë nënë tani në moshën 50-vjecare. ” Janet lindi pa asnjë komplikacion dhe tani po pushon. Nuk ka informacion më shumë për momentin” thuhet në komunikatën e stafit të këngëtares. këngëtarja dhe bashkëshorti i saj Ëissam Al Mana u martuan në 2012 dhe vajzën e tyre e kanë quajtuar Eissa.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

”Seksi” dhe provokuese, Bebe Rexha vë në pah të pasmet bombastike(Foto)

E cilësuar si versioni pa ngjyrë i Nicki Minaj, Bebe Rexha vë ...