Xum Allushi ironizon Nard Ndokën, ja çfarë i shkruan (Foto)

Nard Ndoka pas arrestimit të Ramush Haradinaj, ka postuar në instagramin e tij një foto me të duke shkruar përbri : ‘’Ramushi, legjende në historinë e Kosovës!”.
Në këtë foto ka komentuar humoristi shqiptar, Xum Allushi duke shkruar: “Ndersa ti legjende ne historine Shqiptare”
Batutat mes deputetit Nard Ndoka dhe Xum Hallushit nuk kanë munguar as gjatë spektaklit “Dance with me” ku të dy kanë qenë konkurentë.
Nardi gjithmonë është vënë në qendër të ngacmimeve për mënyrën e artikulimit dhe mungesën e rrjedhshmërisë në të folur. Ndërkohë të gjitha këto merren me sportivitet nga Nardi.

LEXO EDHE:  Dua Lipa zbulon rregullin e KATËRT si të mos biem pre e ish-it

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here