Xum Allushi ironizon Nard Ndokën, ja çfarë i shkruan (Foto)

Nard Ndoka pas arrestimit të Ramush Haradinaj, ka postuar në instagramin e tij një foto me të duke shkruar përbri : ‘’Ramushi, legjende në historinë e Kosovës!”.
Në këtë foto ka komentuar humoristi shqiptar, Xum Allushi duke shkruar: “Ndersa ti legjende ne historine Shqiptare”
Batutat mes deputetit Nard Ndoka dhe Xum Hallushit nuk kanë munguar as gjatë spektaklit “Dance with me” ku të dy kanë qenë konkurentë.
Nardi gjithmonë është vënë në qendër të ngacmimeve për mënyrën e artikulimit dhe mungesën e rrjedhshmërisë në të folur. Ndërkohë të gjitha këto merren me sportivitet nga Nardi.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Xhihani i “Fate të Kryqëzuara” shtrohet me urgjencë në spital

Aktori i dashur, Erkan Petekkaya, është shtruar me urgjencë në një spital ...