Aksidenti tragjik i Laprakës, ja si e kujtojnë miqtë viktimën Xhenis Trebeshina

Xhenis Trebeshina, 28-vjeçarja nga Tirana me profesion juriste u përcoll sot në banesën e fundit. Ajo humbi jetën në aksidentin tragjik të Laprakës në orët e para të ditës së djeshme.

Miq dhe të afërm kanë bërë statuse prekëse në rrjetet sociale dhe kanë postuar fotot e Xhenis… të qeshur. Ajo udhëtonte si pasagjere në automjetin tip Jeep që drejtohej nga shoku i saj Ervin Bixhi, që sipas policisë ishte shkaktar i aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.