Aksidenti tragjik i Laprakës, ja si e kujtojnë miqtë viktimën Xhenis Trebeshina

Xhenis Trebeshina, 28-vjeçarja nga Tirana me profesion juriste u përcoll sot në banesën e fundit. Ajo humbi jetën në aksidentin tragjik të Laprakës në orët e para të ditës së djeshme.

Miq dhe të afërm kanë bërë statuse prekëse në rrjetet sociale dhe kanë postuar fotot e Xhenis… të qeshur. Ajo udhëtonte si pasagjere në automjetin tip Jeep që drejtohej nga shoku i saj Ervin Bixhi, që sipas policisë ishte shkaktar i aksidentit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Megi shkon në spital për kontroll rutinë, ajo që mëson e reja i shkatërron jetën

Ajo quhet Megi është 24 vjeç dhe që prej shkurtit mësoi se ...