Publikohet foto e rrallë e vëllezërve Taulant e Granit Xhaka

Futbollisti i kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka ka publikuar një foto të rrallë së bashku me vëllain e tij Granitin.

Fotoja është publikuar në Instagram dhe Taulanti shkruan “unë dhe vëllai im”.

Taulanti është pothuajse 1 vit e gjysëm më i madh se vëllai i tij, Graniti i cili luan në kampionatin anglez të Arsenali./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Justin Bieber në rrezik për jetën?

Cmenduritë e Bieberit kalojnë kufinjtë me këtë ndodhi të fundit. Ylli 23-vjecar ...