Vrau 5 persona dhe plagosi 6 të tjerë, në pranga agresori i Floridas (FOTO & VIDEO)

Bie në pranga autori i vrasjes së 5 personave dhe plagosjes së 6 të tjerëve në Florida. Ende nuk është sqaruar shkaku i vrasjes, shkruan Mail Online.
Në vendngjarje kanë mbërritur menjëherë forca të shumta sigurie që fillimisht evakuuan personat që ndodheshin përreth. Më pas, ne rrethana ende të panjohura është bërë i mundur arrestimi i agresorit.

Të plagosurit janë dërguar menjëherë në ambientet spitalore, me qëllim që t’u jepet ndihma e nevojshme shëndetësore

Kliko per me shume info

Gunman shoots nine – and killing three – at the Ft. Lauderdale…

BREAKING NEWS: Gunman shoots nine – and killing five – at Ft. Lauderdale Airport in FloridaFull story: http://dailym.ai/2hZ6493

Posted by Daily Mail on Freitag, 6. Januar 2017

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.